آخرین خبرها
خانه / نحوه خرید در سایت / نحوه خرید سنگ و تحویل آن

نحوه خرید سنگ و تحویل آن

نحوه خرید از این سایت

اول از هر چیزی اینو اضافه کنم که برای بهبود فرایند سفارش و تحویل سنگ هر پیشنهادی که باعث ارتقاء خدمت رسانی ما باشه با جان دل قبول خواهیم کرد

مطلب اول هرسفارشی که در این سایت به ثبت برسد داری ضمانت برگشت پول در صورت راضی نبودن مشتری به هر دلیلی می باشد.

مطلب دوم در مورد سفارش سنگ هست که شما درقسمت فروشگاه سنگ و طرح موردنظر رو به صورت جداگانه انتخاب می کنید و بعد از تسویه حساب تا دو ساعت کاری ما به شما تماس گرفته و متن دلخواه خود را به ما به طور دقیق گفته و تا طرح اولیه کارما آماده شد برای شما در تلگرام یا واتس آپ یا هر رسانه ای که برای شما مناسب باشد ارسال می گردد تا شما هم حدود دقیق کارخود و هم هر گونه تغییری که نیاز هست رو اعمال کنید و بعد از تایید شدن طرح سنگ سفارش شما تا سه روز کاری تحویل باربری میشود . کرایه و بسته بندی سفارش شما از کارگاه ما تا باربری رایگان می باشد و کرایه حمل تا شهر شما به عهده شما می باشد .

بعد از تحویل گرفتن سفارش ما به شما تماس مجدد گرفته هر نظر و پیشنهادی را هم درمورد روند ثبت تا تحویل و هرگونه انتقادی را درمورد کارمان رو از شما جویا میشویم.

همرا سنگ چند فایل رایگان قرارداده ایم که در  مموری ذخیره شده است

که به راحتی همان لحظه بتواند داخل موبایل خود فایلها رو مشاده کنید.فیلم شماره یک نحوه نصب سنگ بدون داشتن دانش کافی و فیلم شماردو طریقه رنگ آمیزی و نگهداری بهتر سنگ برای شما عزیزان ارسال می شود .

درباره‌ی کیمیا سنگ فارس